Serwis - Honda • Krężel & Krężel

Firma Honda Krężel & Krężel posiada pełną autoryzację Honda Motor Europe Limited (ASO) obejmującą
Serwis, Blacharstwo, Lakiernictwo oraz Dział Części Zamiennych.

Bezgotówkowo likwidujemy szkody komunikacyjne dla wszystkich Towarzystw Ubezpieczeniowych (AC i OC).

Nie korzystamy z podwykonawców – wszystkie usługi realizujemy we własnym zakresie przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu i przeszkolonego personelu.Telefon ogólny:
12 648 99 48


Przyjmowanie samochodów poza godzinami pracy serwisu
tel. 606 688 799Likwidacja szkód komunikacyjnych - Ważne informacje i wskazówki

Serwis

Nasz serwis wykonuje wszelkie usługi związane z bieżącym serwisowaniem, naprawami mechanicznymi i elektrycznymi samochodów marki Honda.

Wykonujemy przeglądy okresowe, kompleksowe oględziny przed-zakupowe, regulacje i pomiary geometrii itp. Posiadamy najwyższej jakości sprzęt i narzędzia diagnostyczne w tym kompletną ścieżkę diagnostyczną podwozia.

Największym naszym kapitałem są jednak wysoko wykwalifikowani mechanicy z wieloletnim doświadczeniem, którzy potrafią poradzić sobie z najbardziej skomplikowanym problemem.

Kierownik działu: Robert Kuczmański
Tel. 12 642 40 30
e-mail: honda@krezel.pl

Likwidacja szkód komunikacyjnych (AC i OC)

Współpracujemy z firmami ubezpieczeniowymi (PZU, Alianz, Hestia, Generali, Benefia i In.) w zakresie bezgotówkowej likwidacji szkód, dzięki czemu naprawa uszkodzeń przebiega szybko i sprawnie.

Oględziny poszkodowe i same naprawy wykonywane są na miejscu. Jako jedyny serwis Hondy w regionie posiadamy własną blacharnie i lakiernię. Nie zlecamy napraw podwykonawcom. Posiadamy 30 letnie doświadczenie w blacharstwie i lakiernictwie.

Kierownik działu: Robert Kuczmański
Tel. 12 642 40 35
e-mail: honda@krezel.pl

Dział części zamiennych i akcesoriów

Nasi sprzedawcy służą profesjonalną radą przy zakupach części zamiennych, akcesoriów oryginalnych, opon, felg, olei i innych artykułów motoryzacyjnych. Posiadamy największy w regionie magazyn oryginalnych części zamiennych do samochodów marki Honda.

Kierownik działu: Mariusz Michnowski
Tel. 12 642 40 34
e-mail: honda@krezel.pl

Blacharstwo i lakiernictwo

Oferujemy pełen zakres usług związanych z naprawami blacharskimi i lakierniczymi. Jesteśmy jedynym ASO firmy Honda w regionie, który tego typu naprawy opiera o własne doświadczenie, załogę i urządzenia, a nie podwykonawstwo innych firm.

Wszelkie prace wykonywane są na miejscu. Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt i narzędzia blacharskie (min. Komora lakiernicza A Coruna, Płyta naprawcza Blackhawk, specjalistyczne zgrzewarki itp.)

Kierownik działu: Robert Kuczmański
Tel. 12 642 40 30
e-mail: honda@krezel.pl

Samochody zastępcze

Posiadamy flotę doskonale utrzymanych i nowoczesnych samochodów zastępczych Honda Civic, będących do dyspozycji naszych klientów. Średni wiek naszych samochodów zastępczych to 1 rok co jest najlepszym wynikiem w Polsce.